UA RU EN
Головна > Продукція > Згущене молоко > Молоко згущене з цукром і какао

Молоко згущене з цукром і какао

Молоко згущене з цукром і какао дой пак
Молоко згущене з цукром і какао дой пак
Молоко згущене з цукром і какао ж/б
Молоко згущене з цукром і какао ж/б

Існує велика кількість різноманітних солодощів, та лише деякі з них корисні для здоров'я людини. Саме до таких малочисельних солодких делікатесів можна віднести згущівку.


Її плюси:


  • унікальний склад та властивості;
  • неповторні смакові якості;
  • добре засвоюється більшістю людей;
  • зберігається досить довго, якщо дотримуватися умов зберігання.

Поговоримо про один з особливих різновидів цього неповторного продукту.


Розмова піде не про згущене звичайне молоко, а з добавками порошку какао


Особливе молоко згущене з добавками какао — розповсюджений вид молочних консервів, які мають характерний смак/колір. Прекрасно підійде для приготування поживного, ароматного і неймовірно смачного гарячого напою або кондитерських виробів. Воно дуже популярне й користується великим попитом. Серед чисельних переваг, які має згущене молоко з какао, - зручна для транспортування банка/дой-пак. Підходити до вибору потрібно обережно, тому що існують різні виробники, і, звісно, не всі однаково якісні.


У виробництві вітчизняного згущеного консервованого молока з кавою і какао є свої лідери


Первомайський молококонсервний комбінат — це виробництво згущеного молока з какао і кави найвищої якості! Дане підприємство давно відоме споживачу. Усі технологічні вимоги в ході виробничого процесу виконуються у повній мірі, саме тому МКК з 2008р по 2012р отримував найвищу оцінку і визнання Центру Незалежних Споживчих Експертиз «ТЕСТ». На користь зазначеній продукції, в порівнянні з іншими, грає і те, що це згущене молоко з цукром і натуральним какао коштує зовсім недорого — це реальна економія для партнерів підприємства та його покупців.

Ми завжди намагаємося йти Вам назустріч, прикладаючи для цього максимум зусиль. Наша пропозиція найвигідніша, і Ви можете впевнитись у цьому особисто!