UA RU EN
Головна > Продукція > Сири > Сир твердий "Голландський-плюс"

Сир твердий "Голландський-плюс"

Сир твердий "Голландський-плюс" флоу пак
Сир твердий "Голландський-плюс" флоу пак
Сир твердий "Голландський-плюс" плівка 2.4-2.5кг
Сир твердий "Голландський-плюс" плівка 2.4-2.5кг
Сир твердий "Голландський-плюс" плівка 4.8-5.2кг
Сир твердий "Голландський-плюс" плівка 4.8-5.2кг

Якщо завести розмову про популярність, то цей вид буде визнаний одним з лідерів по показникам продажу. Пояснюється це наявністю багатьох позитивних для споживача факторів.


Давайте розглянемо хоча б деякі із них:


  • оптимальна енергетична користь — калорійність приблизно 350ккал;
  • виготовляється у багатьох країнах, тому придбати його можна без жодних проблем;
  • смакові властивості, які відповідають перевагам бвгвтьох;
  • відмінно смакує у поєднанні з багатьма продуктами.

Як робиться голландський сорт сиру, наскільки велика вірогідність купити підробку?


Як не дивно, технологія виробництва дуже проста. Вона не змінюється протягом вже 150 років, удосконаленням піддавалося лише обладнання. Готується він в стерильних умовах, після чого дозріває тридцять (мінімум) — шістдесят (максимум) діб. Зберігається близько пари місяців, при цьому повинна підтримуватися температура приблизно чотири градуси. Якщо правильно вибирати голландський сир, купити неякісний продукт вірогідність невелика. Передусім, звертайте увагу на забарвлення шматочка чи голівки. Натуральний буде мати рівномірний білий чи світло-жовтий колір. Яскравий жовтий може свідчити лише про наявність барвників. Тепер Ви знаєте, як голландський сир купити і при цьому не помилитися з вибором.

Поговоримо про склад, ціну та користь голландського улюбленого сиру


Важко переоцінити корисність цього унікального продукту, бо в процесі приготування він у буквальному сенсі вбирає усе найбільш цінне із свіжого молока. Отже, сир твердий голландський має у своєму складі ретинол, вітаміни групи В, багато мінералів (магній, кальцій, натрій, молібден, мідь, фосфор). Дуже важливо, що усі елементи представлені в такій кількості, що 200г — це вже денна норма корисних для організму людини речовин. Виходить, що сир твердий голландський є справжньою скарбницею для нашого здоров'я. Наостанок залишилось сказати про ще одну перевагу, яка також має велике значення. Збираючись за покупками, кожен з нас розраховує на якусь певну суму грошей, і дуже не хочеться перевищувати цей ліміт. На сир голландський ціна дуже добре впишеться у рамки Вашого бюджету.