UA RU EN

Масло

Масло солодковершкове селянське шоколадне
Масло солодковершкове селянське шоколадне
Масло солодковершкове селянське солоне
Масло солодковершкове селянське солоне
Масло солодковершкове селянське 0.2кг
Масло солодковершкове селянське 0.2кг
Масло солодковершкове селянське 0.25кг
Масло солодковершкове селянське 0.25кг
Масло солодковершкове селянське 0.5кг
Масло солодковершкове селянське 0.5кг

Даний продукт є незамінним компонентом у приготуванні великої кількості різноманітних страв. Він може бути як жировою добавкою, так і основою для приготування, наприклад, крему.

 

Цікаві факти:

 

 

  • перші згадки про нього відносяться до V століття (Ірландія), з того часу воно стало традиційним у кулінарній культурі багатьох народів;
  • не тане у спекотну погоду, якщо посуд, в якому воно зберігається, обгорнути серветкою, вимоченою у солоній воді;
  • засвоєння в середньому складає 97-98%;
  • за рік у світі споживається більш ніж п'ять мільйонів тонн.

 

 

Що потрібно знати про солодковершкове натуральне масло, найбільш популярним різновидом якого є селянське?

 

 

Справжнє масло солодковершкове селянське — це концентрат молочного жиру, необхідного для вироблення тепла в організмі, і особливо актуально це у холодну пору року. Воно має дуже високу калорійність та добре засвоюється. Ці властивості можна використати собі на користь: починайте кожен ранок із класичного бутерброду, на який намазано масло вершкове солодковершкове, - він зарядить Вас енергією, якої часто не вистачає у першій половині дня. Навіть тим, хто дуже боїться набрати зайву вагу, можна не хвилюватись, бо 30г на день — це норма, яка буде витрачена без залишку. Не всі знають, що усіма улюблене масло солодковершкове ДСТУ має цілющий вплив на стан шкіри, волос, нігтів, і все це завдяки унікальному складу.

 

 

Користь від вершкового смачного масла дуже велика, тому йому просто ціни немає

 

 

У ньому містяться жиророзчинні вітаміни А, D, Е, К, а також двадцять незамінних жирних кислот. Хоча на масло вершкове ціна вища, ніж на його рослинні замінники, вітамін А, наприклад, Ви знайдете лише тут — в 50г одна третя необхідної денної норми. Тому даний продукт настільки корисний для кісток та зору, роботи імунної, а також статевої систем. Особливо рекомендований до вживання під час застуди. Людям, які мають захворювання шлунку, також слід включити його до свого раціону. Ніякі спреди не зможуть замінити масло вершкове, ціна у даному випадку не може бути основним критерієм вибору.

 

 

Радимо купити більше вершкового якісного масла тим, хто відчуває дефіцит вітамінів D і Е

 

 

У багатьох така нестача проявляється у вигляді млявості та патологічної втоми, яка не викликана реальними навантаженнями. Вам допоможе масло вершкове, купити його Ви можете прямо зараз, тому обирайте продукцію надійного виробника, та будьте здорові! Воно також перешкоджає утворенню тромбів, сприяє очищенню та зміцненню судин. Частіше використовуйте його у приготуванні різних страв — кашу їм, як відомо, не зіпсуєш! Високоякісне масло вершкове купити пропонує Первомайський Молококонсервний Комбінат!