UA RU EN

Iсторія

Первомайський молочноконсервний комбінат - один з найбільших підприємств з переробки молока в Україні. Комбінат був побудований в лютому 1956 року з проектною потужністю 20 млн. банок молочних консервів на рік.  

Коротка історія комбінату. Досягнення.

У 80-90 роках на комбінаті відбувалося оновлення обладнання та реконструкція основних цехів і допоміжних ділянок. Це реконструкція апаратної ділянки цільномолочного цеху, будівництво прибудови вакуум апаратного відділення консервного цеху та жерстянобаночної ділянки, ділянок мийки автомашин і фляг, змонтовані лінії з виготовлення жерстяної банки, сиру, пастеризації та охолодження молока , проведена реконструкція молокопунктів сировинної зони.


 

 

У 1991 році почалася приватизація державного майна молочноконсервного комбінату. З 1991 по 1994 рік майно комбінату перебувало в оренді у трудового колективу. У січні 1994 року майно комбінату було викуплено організацією орендарів, а у вересні 1994 року відбулася установча конференція, на якій було прийнято рішення про створення акціонерного товариства. З 15.11.1994 року комбінат зареєстрований як Закрите акціонерне товариство «Первомайський МКК».


Щорічно комбінат бере участь у проведені виставок, ярмарків - продажів на місцевому, обласному, регіональному та національному рівнях.

 
У 2001 - 2003 г. продукція комбінату нагороджена 9 золотими медалями за участь у дегустаційному конкурсі «Краща торгова марка», а саме : молоко згущене з цукром - 2 медалі, вершки з цукром, какао зі згущеним молоком, кава натуральна зі згущеним молоком, молоко згущене з фруктовими ароматами.
 

У період з 2008 року по 2012 рік ЦНПІ «ТЕСТ» відзначало згущене молоко ПАТ «Первомайський МКК» оцінкою «відмінно», тим самим підтверджуючи його незмінно високу якість.
 

У 2013 році ПАТ «Первомайський МКК» став переможцем конкурсу «100 кращих товарів України».

 
На сьогоднішній день ПАТ « Первомайський МКК » входить до ТОР- 5 найбільших підприємств з виробництва молочних консервів .